Top Social

אפטר שייב של ניוואה כפריימר - כל האמת בפרצוף

Wednesday, June 22, 2016

אם אתן אוהבות ללכת בעיוורון אחרי העדר ולהיות מושפעות מהייפים מטומטמים שרצים ברשת תעשו טובה ותעברו לפוסט הבא, אבל אם עור הפנים שלכן חשוב לכן ואכפת לכן מה אתן מורחות עליו כל בוקר אתן מוזמנות להמשיך לקרוא.

קרם לחות לגברים לאחר הגילוח של ניבאה עשה רעש גדול ברשת אחרי שיוטיוברית הולנדית בשם ניקי החליטה להמליץ עליו כפריימר לפנים. מאז הוא הספיק להתארח כמעט בכל ערוץ יוטיוב וכתוצאה מזה כמעט על כל שולחן איפור של מתאפרת מן השורה. אחרי שהרשיתי לעצמי להפוך לקורבן ההייפ ולהתנסות בו בעצמי גיליתי שהוא לא עושה שום דבר חוץ מלהדיף ניחוח גברי זול ואפילו באחד הסרטונים אמרתי שיש לי הרגשה שניקי, שמודעת לכוח ההשפעה שלה, החליטה לעשות "ניסוי חברתי" ולהדביק תווית הכי הזויה למוצר הכי לא קשור במטרה לראות אם יתפוס. כמובן שבאותה נשימה ציינתי שזאת סתם הקונספירציה הפרטית שלי.

לפני כמה ימים יוטיובר אחר (מאפר במקצועו) ואחד שלא מושפע בקלות מהשטויות שרצות ברשת טען שבאותו סרטון של ניקי שהתחיל את כל ההפיים היה רשום שהסרטון ממומן ע"י חב' ניבאה,
חיפשתי את הסרטון המדובר, לא מצאתי בתיאור שום אזכור על מעורבות של ניבאה בעניין (אולי זה פשוט נמחק משם?) אבל מה שאמר אותו יוטיובר באופן מוזר הזכירו לי את המחשבות שלי בנושא.
הטיעון המרכזי של ניקי לטובת המוצר הזה היה גליצרין שנמצא בתוכו בכמות גדולה וגורם לעור להיות חלק ולמייקאפ להיות עמיד. בפועל גליצרין מוציא את הלחות מתוך העור ומשאיר אותו על פני העור וכך יוצר את האשלייה שהעור לח וחלק. או במילים אחרות בטווח הרחוק הוא פשוט מ-ז-י-ק! עור ללא לחות מתייבש מהר יותר, מתקמט מהר יותר וטיפוח ותחזוקה בו (עוד שנה שנתיים) יעלו לכן הרבה יותר.
ועכשיו אחרי שאמרתי את מה שהיה לי להגיד ועדיין בא לכן להמשיך למרוח את השטות הזאת על הפנים אאחל לכן הזדקנות נעימה ואלך למרוח עלי משהו באמת תורם, איכותי ומפנק. 

אל תשכחו להירשם לערוץ שלי NatisBeautyChannel
נתראה בפוסט הבא,
נטי
10 comments on "אפטר שייב של ניוואה כפריימר - כל האמת בפרצוף"
 1. ומה לגבי גליצרין בפיקס פלאס?

  ReplyDelete
  Replies
  1. שאלה טובה! אני אוהבת פיקס+ ומשתמשת בו בכל איפור ותמיד יצאתי מנקודת הנחה שאם אני שמחה הרבה לחות כבסיס ואז מתאפרת ורק בסוף מתרעננת איתו אז ה"נזק" הרבה פחות חמור גם בגלל הכמות הקטנה שמגיעה לפנים וגם בגלל שאם הוא סופח לחות הוא לא יכול להגיע לשכבות העמוקות של העור שכבר מכוסות בלחות, מייקאפ, פודרה, ברונזר וכו'

   Delete
 2. תודה רבה שהעלית את זה על הכתב באופן בוטה ונחרץ. גם לי יש התייחסות מאוד נוקבת למוצר הזה. ברשותך אתן לך קרדיט על חלק מהדברים בפוסט הייעודי בבלוג שלי שכותרתו הזמנית "מוצרים שלא עושים כלום", מאחר והעלית פה נקודות חופפות לאלה שלי. ליהי.

  ReplyDelete
  Replies
  1. בכיף, תרגישי חופשי ואשמח לקרוא את הפוסט שלך ואולי לגלות עוד כמה מוצרי בולשיט שלא ידעתי על קיומם

   Delete
 3. שמעי, אני גם לא נוטה בכלל לרוץ ולרכוש כל דבר שיוצר הייפ אלא אם כן המוצר ממש מעניין אותי/אני צריכה כזה באוסף שלי אבל מה שאמרת כאן הצליח לחשוף כמה העולם הזה מעוות.
  אני אישית לא מתחברת לניקי בכלל ולצפות בה בפעמים הבודדות שעשיתי את זה היה לי כסיוט לא קטן(סורי, הבחורה הגזימה יותר מדי עם הבוטוקס ומרגיש שעוד שניה היא מתפוצצת על המסך) בגלל המראה הלא אנושי שלה.

  תודה שכתבת את הפוסט הזה, ניבאה אומנם לא בתחום שלי(לא כשרים מבחינת ניסויים) אבל זה מקרין גם על מלא דברים אחרים שיש סביבם הייפ מטורף ולא תמיד זה מוצדק :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. אני בטוחה שיש עוד מוצרים שלא שווים את ההייפ סביבם אבל המוצר הזה, בגלל שהוא מלכתחילה לא היה מיועד לשימוש כפריימר ופתאום "הומצא" לו שימוש כזה גרם לי ממש להיכנס לנושא, לחקור ולהתעצבן. וככל שאני חושבת על זה יותר זה באמת נשמע לי כמו תרגיל שיווקי של ניוואה

   Delete
 4. הטעות היחידה ביחס לפריימר היא שהמרכיב שעושה את העבודה הוא אבקת הטפיוקה ולא הגליצרין...אבקת הטפיוקה מונעת הברקות ומחליקה את העור ומאחה נקבוביות פעורןת וגם משמשת כדבק המחזיק את האיפור...הפריימר הזה עושה את העבודה...

  ReplyDelete
 5. הטעות היחידה ביחס לפריימר היא שהמרכיב שעושה את העבודה הוא אבקת הטפיוקה ולא הגליצרין...אבקת הטפיוקה מונעת הברקות ומחליקה את העור ומאחה נקבוביות פעורןת וגם משמשת כדבק המחזיק את האיפור...הפריימר הזה עושה את העבודה...

  ReplyDelete
 6. נטלי, הפריימר אולי לא עושה יותר מדי, מודה שלא ניסיתי, אבל העניין עם הגליצרין הוא לא בדיוק נכון.
  מה שכתבת לגבי שאיבת הלחות של העור - תקף רק לגלצרין טהור, ולא לריכוזים בהם הוא נמצא שתכשירי טיפוח למיניהם...

  ReplyDelete
 7. להיפך הגליצרין סופח את הלחות מהאוויר ומוליך אותה לעור וזו הסיבה היחידה שהוא נמצא בתכשירי לחות למינהם...

  ReplyDelete