Top Social

סקירת עפרונות ושפתונים עמידים חדשים של איל מקיאג'

Monday, March 21, 2016

איל מקיאג' השיקו לאחרונה שתי קולקציות חדשות של מוצרי שפתיים - עפרונות עמידים לתיחום ומילוי ושפתונים במרקם נוזלי בעלי פורמולה ייחודית שאמורים לתת פייט רציני לכל השפתונים העמידים הקיימים היום בשוק.
לקחתי את שני המוצרים האלה לנסיעת מבחן כדי לבדוק האם קיים בסיס להתלהבות הגדולה שסוחפת את הרשת. 

את הסרטון הזה צילמתי במשך 11 שעות בהן לבשתי שפתון מהסדרה החדשה בשם גילטי כדי לבדוק את הביצועים שלו בזמן אמת יחד איתכם.
אני רוצה לציין שאני לא חסידה גדולה של מוצרים עמידים לשפתיים בגלל נטייתם לגרום לי תחושת אי נוחות ויובש אחרי זמן מאוד קצר והייתי די בשוק שאני והשפתון בילינו יחד כל כך הרבה שעות בלי שאפילו פעם אחת התעורר בי החשק להסיר אותו. בנוסף, חייבת להחמיא לאיל מקיאג' על יצירת פורמולה מדהימה שמהשניה שהשפתון נוגע בשפתיים גורמת להבין שהם עלו פה על משהו באמת ייחודי. מרקם כל כך קרמי ומפנק עוד לא ראיתי! 

לתיחום השפתיים השתמשתי בעיפרון מהקולקציה החדשה העונה על שם Yummy. הקולקציה כוללת 10 גוונים בעלי טקסטורה קרמית וריכוז גבוה של פיגמנט. הם מעושרים בשמן חוחובה, וויטמינים E ו-C בעלי תכונות אנטי אייג'ינג שתורמים להאצת קצב חידוש התאים.


לעפרונות התחברתי פחות, לפחות לחלק מהם ואני עדיין מעדיפה את הקולקציות הישנות. הם אמנם טובים לתיחום ומניעת זליגתו של השפתון החוצה וכניסתו לחריצים אבל למילוי מלא של כל השפתיים לא הייתי ממליצה עליהם בכלל. הכיסוי שהם יוצרים לא מספיק אחיד בעיניי והתוצאה שמתקבלת רחוקה מלהיות לשביעות רצוני. מתוך 5 גוונים שתראו בסווטצ'ים Lollipop, Clueless ו-Ymmy הם המוצלחים יותר.

סדרת השפתונים העמידים עונה על שם Infinity וכוללת 14 גוונים, חלקם בגימור מאט וחלקם בגימור מטאלי. השפתונים מעושרים בויטמין E שעוזר לחידוש תאים, תמצית שמן הסיליקון שמעניק מרקם משי ועמידות גבוהה וגמא אוריזנול, חומר שמופק משמן סובין, שעוזר לרכך ולשקם את השפתיים.


  


"אהבה ממריחה ראשונה" יהיה התיאור המדויק ביותר למה שאני מרגישה כלפי השפתונים האלה. מרקם חמאתי ומושלם, פורמולה גמישה שלא יוצרת קילופים וסדקים, גוון עמוק ועשיר, שכחתי משהו?
לגבי העמידות, המסגרת החיצונית נשארה כמו שהיא, אולי בזכות התיחום שעשיתי קודם עם עיפרון ואולי בזכות הפורמולה של השפתון עצמו. החלק הפנימי של השפתיים ירד באופן עקבי אחרי כל ארוחה שאכלתי במהלך היום ולא היה הרבה מה לעשות עם זה. לא יודעת כמה זה קשור לשפתון עצמו מכיוון שזה קורה לי עם כל השפתונים בלי קשר לרמת העמידות שלהם. 
הפלוס הגדול הוא האפשרות לחדש את השפתון ולשים שכבה חדשה מעל שכבה קיימת שכבר התייבשה בלי שזה ירגיש דביק או כבד. חידוש השפתון אפילו עזר להקל על תחושת יובש קלה שנוצרה על השפתיים שלי במהלך היום וזאת הייתה בהחלט הפתעה.

בשורה התחתונה השפתונים טובים ויש להם מקום ברשימת העמידים האהובים המצומצמת שלי. אני חושבת שהכי נכון בשבילי יהיה לשים שפתון כזה כבסיס ומעליו להוסיף שכבה של השפתון הרגיל והפחות עמיד כדי לקבל תוצאה שתגרום לי לעוף עליה. אנסה זאת עוד היום!


אם זאת הפעם הראשונה שלכן בבלוג או בערוץ שלי אל תשכחו להירשם NatisBeautyChannel

בנוסף אפשר למצוא אותי
באינסטגרם natalie_levin@
בפייסבוק Natalie Levin Makeup Artist
בפינטרסט natis_makeup
פריסקופ Natalie Levin
בסנאפצ'אט natismakeup

נתראה בפוסט הבא,

XOXO

נטי
   
Post Comment
Post a Comment