Top Social

מברשות סיגמא למתחילים

Saturday, November 22, 2014
היוש!
את המותג SIGMA לא צריך להציג, שמם ואיכות המוצרים שהם מייצרים הולך הרבה לפניהם. כל מי שחובבת איפור, קוראת בלוגים או צופה בערוצי יוטיוב בטח שמעה לא פעם שבחים על המברשות ומוצרי האיפור של המותג. יחד עם זאת אני עדיין רואה הרבה בנות ששואלות מה הכי כדאי להזמין מסיגמא ומחפשות רשימה מסודרת של מוצרים מומלצים.
בחלק הראשון של הפוסט ריכזתי עבורכן את כל המברשות שכדאי שיהיו בתיק איפור של מתאפרת מתחילה וגם אם אתן כבר מתאפרות מנוסות, אלה מברשות שלדעתי כדאי לכן לבדוק. בחלק השני אני אספר על כמה מוצרי איפור של סיגמא שסופסוף יצא לי לנסות וכדי שיהיו לכן חיים קלים, ליד כל מוצר תמצאו מחיר וללינק לרכישה :)   


מברשות פנים

מברשת מייקאפ F80
מברשת קלאסית למריחת המייקאפ. הגזירה הישרה שלה פשוט גאונית! היא חוסכת בכמות המייקאפ הדרוש לכיסוי הפנים והצוואר, מאפשרת פיזור החומר באופן שווה ובשטח גדול ובכך מקצרת את זמן העבודה. מי שמיומנת יותר יכולה להניח ולטשטש עם המברשת הזאת גם הצללה רטובה בעצמות הלחיים וקו הלסת.

מחיר 24$ לינק לרכישה 


מברשת קבוקי F86
מברשת רב שימושית, שוב, בזכות הגזירה המיוחדת שלה. מתאימה לטשטוש מייקאפ וקונסילר מתחת לעיניים (בטפיחות), מתאימה להנחת הייליטר (שימר) אבקתי או נוזלי, מתאימה ליצירה וטשטוש הצללות במיוחד בשטחים גדולים בפנים כמו מצח, עצם הלחי, קו הלסת וצוואר.

מחיר 24$ לינק לרכישה 


מברשת F25 
דיופ של מברשת MAC 138 שעושה אותה עבודה ועולה 50% פחות. נוחה מאוד להנחת פודרה, סומק, ברונזר והייליטר. מספיק גדולה כדי להניח סומק עם צד אחד שלה והייליטר (למשל) עם הצד השני בלי לערבב ביניהם. 
עובדת נהדר גם במצב מאוזן ביחס לפנים וגם במצב מאונך ובהתאם תופסת שטח קטן\גדול.

מחיר 33$ לינק לרכישה


מברשת F35
בדיוק כמו F25 רק קטנה יותר. מתאימה להנחת פודרה מתחת לעינים (לקיבוע קונסילר) ובדיוק כמו אחותה הגדולה מתאימה לסמקים, ברונזרים, הייליטרים ופודרה. 
נראית ומתפקדת כמו מברשת קונטור של Real Techniques ​או מברשת 105 של ZOEVA.

מחיר 24$ לינק לרכישה


מברשת זוויתית F88
מתאימה להנחת מייקאפ\קונסליר אבל אם יש משהו שהמברשת הזאת יודעת לעשות ממש טוב זה להגדיר עצמות לחיים ומי שאוהבת הצללות בכלל והצללות רטובות בפרט יכולה לקבל חיים מאוד קלים עם המברשת הזאת.  

מחיר 24$ לינק לרכישה


מברשת זוויתית קטנה P88
התפקיד המקורי של המברשת הזאת הוא הנחת קונסילר מתחת לעיניים אבל בעיניי היא הרבה יותר שימושית להצללות האף! הקצה החד שלה מגדיר עם אפס טעויות את המעבר בין אור לצל על גשר האף וגוף המברשת מטשטש הכל כמו שצריך.

מחיר 19$ לינק לרכישה

מברשות עיניים


מברשת E60 
מברשת בסיסית להנחת צלליות ולדעתי חובה בכל תיק איפור. מתאימה לעבודה עם כל המרקמים והטקסטורות, שימושית לאיפור רטוב לצורך הנחת צלליות אבקה או צלליות דחוסות. בנוסף להנחת הצלליות יש לה גם יכולת טשטוש טובה, במיוחד בגבול החיצוני של הצללית (לרוב זה יוצא בקפל או שקע).

מחיר 16$ לינק לרכישה


מברשת טשטוש E25 
מברשת טשטוש קלאסית, דיופ של 217 MAC וחובה בכל תיק איפור, בין אם הוא מקצועי לבין אם לא. בתיק המקצועי בעיניי חובה שיהיו לפחות 3-4 מברשות כאלה! זאת מברשת שיודעת לעשות המון דברים אבל התפקיד העיקרי שלי הוא טשטוש צלליות בעיניים בעיקר באזור השקע\קפל. לגמרי MUST HAVE! 

מחיר 14$ לינק לרכישה


מברשת טשטוש E40
מברשת רכה לטשטוש ופינישים סופיים של איפור עיניים. בנוסף היא נהדרת להנחת פודרה מתחת לעיניים או הנחת הייליטר דחוס או אבקתי. 

מחיר 16$ לינק לרכישה


מברשת עיפרון E45
מברשת מחודדת רכה לטשטוש הקפל, טשטוש עדין של קו ריסים תחתון, טשטוש השליש החיצוני של עפעף עליון או לסימון נקודות אור בזווית הפנימית של העין. בשל היותה רכה יותר ממברשת עיפרון קלאסית, היא מתאימה במיוחד לבעלות עיניים רגישות.

מחיר 14$ לינק לרכישה


מברשת סינטטית שטוחה E15
עוד מברשת רב שימושית וחובה בכל תיק איפור. משמשת לטשטוש האיילינר, לחידוד קו האיילינר עם קינסילר, לתיחום קו ריסים תחתון. עובדת נהדר עם כל המרקמים והטקסטורות, לדעתי חובה בכל תיק איפור.

מחיר 14$ לינק לרכישה


*************************

אם על מברשות של SIGMA שומעים כמעט בכל פינה, על מוצרי איפור של המותג יצא לי לשמוע פחות, לפחות בארץ. לשמחתי קיבלתי משלוח מפנק לרגל הצטרפותי לתוכנית מאפרים והייתה לי הזדמנות להתרשם מכמה רבי מכר בעצמי.
המוצר הראשון שכבר הספיק להיכנס למועדפי אוקטובר שלי הוא עיפרון עיניים Atomic number 6.


מדובר בליינר שנועד לתחום את קו הריסים והוא עושה את זה ברכות ועדינות שמאוד חשובה לעיניים רגישות כמו שלי. אם אני מניחה מעליו צלליות הן נתפסות מעולה ולא זזות שעות ארוכות. הליינר קיים ב-5 גוונים נוספים.
  

מחיר 9$ לינק לרכישה

גלוס חדש תמיד מתקבל אצלי בברכה, כי אם ההתמכרות לשפתונים זה הקטע החדש שלי, עם גלוסים יש לי רומן ארוך ומתמשך. הגלוס של סיגמא בנות יקרות זה הדיופ הכי מושלם לגלוס של מאק שיצא לי לפגוש! 

הניחוח העדין המתקתק, העמידות הגבוה יחסית למוצר שלא נחשב עמיד, אפילו המברשת דומה. שמחתי לקבל גוון Tranquil שלא שייך למשפחת הניודים וכל כך יתאים לי לחורף הקרוב, ביחד עם גווני הבורדו והיין שכל כך באופנה עכשיו. מי שאוהבת עוד יותר דרמה יכולה לתחום ולמלא את השפתיים עם עיפרון שחור או חום ולהוסיף את הגלוס הזה מעל. יוצא היסטרי! בשורה התחתונה אני מפסיקה לקנות את הגלוסים שלי במאק ומתחילה להזמין אותם מסיגמא. לייק! מחיר 10$ לינק לרכישה

בנוסף שמחתי לקבל מברשת E55 וזוג צלליות Triomphe ו- Versailles

המברשת רחבה ורכה , מיועדת להנחה וטשטוש צלליות על גלגל העין או בתוך הקפל\שקע. מאוד שימושית בתיק האיפור.
צללית Triomphe דואוכרומית, מאוד פיגמנטית ועשירה, מתאימה לשימוש גם ביום עם בסיס לצלליות וגם בערב עם עיפרון כהה כבסיס. 
צללית Versailles מיועדת לנקודות אור או למרכז גלגל העין, בעלת גוון זהוב, מכילה נצנצים קטטנים גרוסים דק שמחזירים אור ומוסיפים לה אקסטרא זוהר. מברשת E55 מחיר 14$ לינק לרכישה
צללית Triomphe מחיר 11$ לינק לרכישה
צללית Versailles לא קיימת כרגע במלאי, יתכן והיא יצאה במהדורה מוגבלת.


4 דוגמיות של הייליטרים לעצם הגבה, כל אחד מהם מורכב מצללית אחת מבריקה ואחת בגימור מאט, מכסים את כל הקשת הקיימת של גווני העור ומתאימים לכל מראה איפור שתרצו ליצור.  


Well Lit צללית מאט Cool petal pink  צללית מבריקה Subtle apricot 
מחיר 14$ לינק לרכישה

Bring To Light צלית מאט Soft creamy nude, צללית מבריקה Neutral sandy shimmer 
מחיר 14$ לינק לרכישה


Ray of Light צללית מאט Lightest buttery yellow  צללית מבריקה Candlelit shimmer glow
מחיר 14$ לינק לרכישה

Goddess Glow צללית מאט Creamy cantaloupe, צללית מבריקה Natural golden shimmer
מחיר 14$ לינק לרכישה


ואחרונה חביבה, תראו איזו כפפה מהממת לניקוי וחפיפת מברשות יש לסיגמא!! כמובן שזו כפפונת קטנטנה רק לצורך הדגמה, והכפפה המקורית מתלבשת על כל היד, אבל גם הקטנטנה הזאת פשוט מהממת! התאהבתי בה לגמרי <3

אני לא יכולה להגיד שאיתה המברשות שלי קיבלו איזה אקסטרא ניקיון, גם בלעדיה הן תמיד נקיות ומצוחצחות אבל, וזה אבל גדול, המברשות שמיועדות למייקאפים וקונסילרים כמו מברשות של SIGMA, REAL TECHNIQUES וכדומה מתנקות הרבה יותר קל ומהר על המשטח המחוספס של הכפפה במקום להתנקות על המשטח החלק של כף היד שלי, ועל כך אני אומרת לסיגמא תודה רבה! הייתי אומרת שזה גאדג'ט מאוד שימושי למאפרים וחובבי איפור. 

מחיר 35$ לינק לרכישה

עד כאן על מוצרי סיגמא. זה אחד הפוסטים הארוכים שלי אבל היסטוריה מלמדת שתמיד עדיף לרכז את כל המידה השימושי במקום אחד. תודה שהייתם איתי, נתראה בפוסט הבא!
נשיקות,
נטי

3 comments on "מברשות סיגמא למתחילים "
 1. פוסט מתמצת ענייני ועם מלא טיפים אימצתי
  עכשיו רק צריך לארגן את ה$$$

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה אירית. כדאי לך לנצל את המבצעים הקרובים - בבלאק פריידי המשלוח הבינלאומי יהיה חינם ובסילבר מנדיי תהיה 20% הנחה על המוצרים

   Delete
 2. פוסט מצויין נטלי :) שמתי לי בסל את E25, E30, E40 וF40.
  נ.ב. - נטלי בבקשה תבטלי את אישור התגובה במספרים, אני לא רובוט :P

  ReplyDelete